Linkomanija, ir vėl?

Panašu, kad "Linkomanijos" drama vis dar tęsiasi. Man rodos tuoj bus galima pastatyti serialą pagal visą šią istoriją. Ar bent jau dokumentinį filmą.
Lietuvos atstovai kreipėsi į "Google" atstovybe, prašydami panaikinti (tik Lietuvoje) "Google" paieškoje rasti tam tikrus raktinius žodžius (pvz: Andrius Mamontovas parsisiųsti dainas) ir nelegalias svetaines kaip, kad "Linkomanija.net"
Iš dalies dėl raktinių žodžių blokavimo, "Google" sutiko. Tačiau blokuoti svetaines atsisakė sakydami, kad "atviri DNS ir yra atviri DNS. Viskas tuo ir pasakyta".
Kol kas žinoma, kad teismo sprendimu, "Linkomaniją" blokuoti privalo šie interneto tiekėjai: UAB "Bitė Lietuva", AB "Telia Lietuva", AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras, UAB "Cgates" ir UAB "Splius". Jeigu priklausote vienai šių kompanijų ir vis tiek norite naudotis "Linkomanija" paslaugomis, čia yra tutorialas kaip tai padaryti.

— 2019.07.15
Facebook, Instagram ir WhatsApp - trikdžiai

Panašu, kad visame pasaulyje žmonės pradėjo skųstis, kad socialiniuose tinkluose nebegali matyti nuotraukų ir "story". Kol kas Facebook atstovai tyli ir nekomentuoja kame reikalas. Visi kartu laukiame paaiškinimo kas vyksta ir kada pagaliau vėl galėsime naudotis šiais socialiniais tinklais be pašalinių trikdžių.
Panašu, kad įvyko gedimas. Nors Facebook atstovai teigia, kad šitas šaršalas įvyko, nes jie ir planavo tvarkyti serverius, panašu, kad tokio sutrikimo jie nenuspėjo. Kodėl? Manau, kad nujausdami galimus sutrikimus jie būtų informavę vartotojus - to nebuvo. Greičiausiai inžinieriai kažko nepastebėjo ir finale gavosi trikdžiai visam pasauliui.
Laimei dabar viskas veikia ir mes toliau galime naudotis soc. tinklais.

— 2019.07.03
E-MAIL

Sveiki, atsiprašau iškarto tų kurie bandėte su manimi susisiekti paštu info@3ligijus.lt . Esu labai užimtas šiuo metu ir negaliu su jumis bendrauti laiku ir efektyviai. Kad gauti reikalingą informaciją prašau kreipkitės į mane per FB puslapį. Jeigu aš nespėsiu atsakyti, atsakys kažkas iš komandos. Ačiū.

— 2019.06.19
V-A-S-A-R-A

Sezonas baigėsi. Mes susipažinome su nauja programavimo kalba. Laikas padėti knygas ir užrašus į šalį ir pailsėti. Tiek mokiniams tiek mokytojui. Išlėkti į lauką, į svečius, į kitą šalį. Gerų atostogų draugai, susitiksime rudenį - naujame sezone !!!

— 2019.06.01
KONKURSAS

Konkursas startavo. Taigi, kaip ir nubalsavote šių metų prizas bus 8GB mini flash atmintukas. Vienintelis klausimas kaip jį laimėti? Jums tereikia pasidalinti pakomentuoti FB paskelbto konkurso žinute su hash'tag'u "#mokausiProgramuoti" (būkite tikri, kad dalinatės public, t.y. , kad visi matytų. Jei dalinsitės tik tarp draugų, aš posto nematysiu ir neužskaitysiu). postą žodeliu NORIU. Kaip visada sezono gale (Birželio mėn) burtų keliu bus išrinktas nugalėtojas !

Nugalėtojas:         Egidijus Eisimantas       .

Nugaletojo prašome susisiekti su mumis privačiai fb žinute dėl prizo pristatymo.