Svarbiausios Apple produktų pristatymo datos

Pagalvojau, kad kadangi šis projektas kaip ir iš dalies susijęs ne tik su programavimu, bet ir su manim, tai pasidalinsiu žiniomis apie svarbias datas kurios yra reikšmingos tiems kurie labai laukia naujų iPhone ir iOS/macOS, bet nežino kada gi po velniais tai bus prieinama mums - lietuviams. Taigi:

 • HARDWARE
  • iPhoneXs/iPhoneXs Max - Lietuvoje prekyba bus pradėta 2018.09.28
  • iPhoneXr - Lietuvoje prekyba prasidės mėnesiu vėliau 2018.10.26
 • SOFTWARE
  • iOS - Atsinaujinti savo iDevice galima jau dabar
  • macOS - Atsinaujinti savo Macus bus galima jau 2018.09.24
 • KAINA
  • iPhoneXs kainos prasidės nuo 1179€
  • iPhoneXs MAX kainos prasidės nuo 1279€
  • iPhoneXr kainos prasidės nuo 879€
— 2018.09.14
Naujas sezonas

Turbūt visiems kyla klausimas kodėl būtent jQuery? Kas tai išvis per...? Kodėl mokysimės tai kas iš tikro net nėra programavimo kalba? Atsakymas labai paprastas:
- Mes išmokome HTML, mes išmokome CSS ir galiausiai mes išmokome JS, bet yra dar vienas dalykas kas jungia visas šias tris kalbas į vieną visumą - jQuery. Kas po velnių tas jQuery? Apie tai mes ir pakalbėsime naujame sezone.

PAPILDYTA: pirmoji pamoka pasirodys Spalio 1-ąją

— 2018.09.13

⇩ SENAS SEZONAS ⇩

Planai naujam sezonui

Sveiki, vasara prasidėjo ! Visi išeisime atostogų ir pamiršime mokslus bent kaip minimum trim mėnesiams. Taigi nusprendžiau pamąstyti koks gi likimas laukia šio projekto?


  Svarstau galimybę įdėti nuorodas kurių pagalba galėsite atsisiųsti ir pačias pamokas VIDEO pavidalu. Taip galėsite mokytis net neturėdami interneto.

  Sezono pabaigoje "Naujausia pamoka" vietoje bus pridėtas mygtukas kurio pagalba galėsite atsisiųsti į kompiuterį visus failus (kodą, nuotraukas ir užrašus) kurie buvo naudojami visą sezoną per pamokas.

  Galvoju visas naujas pamokas publikuoti tinklapyje, o Youtubeje jos bus viešai prieinamos tik kas 12'ą pamoką (išėjus naujai pamokai Youtubėje bus paviešintas video su perspėjimu (kaip anksčiau buvo FB grupėje) - taip visi vistiek bus informuoti). Visa tai tik dėl tinklapio lankomumo.

  Galvoju naujas pamokas publikuoti tik tinklapyje. Youtubeje jos bus viešai prieinamos tik sezonui pasibaigus (išėjus naujai pamokai Youtubėje bus paviešintas video su perspėjimu (kaip anksčiau buvo FB grupėje) - taip visi vistiek bus informuoti). Visa tai tik dėl tinklapio lankomumo.

  Žadu paleisti balsavimą kuriame nuspręsite kokį prizą norite laimėti. Pasirinkimas bus iš trijų variantų. Kokie jie? Sužinosite tik prasidėjus vasarai. Balsavimas trūks visą vasaros laikotarpį. Tikiuosi jūsų dalyvaujančių aktyviai. Prizas bus vienas, bet rimtesnis nei iki šiol.

  Vėliau paleisiu balsavimą dėl programavimo pamokų. Galėsite įrašyti savo norimą kalbą (taip, patys įrašysite o ne rinksitės iš galimų) kuri turėtų pasirodyti sekančiame sezone. Kuri kalba surinks daugiausiai balsų tą ir mokinsimės.

  Galvoju startuoti naują projektą kuriame būtų užduotys. Tai ką išmokstate čia, galėsite išbandyti naujame projekte. Ką manot?

  Padarysiu galimybę ne tik pamatyti pamokos kodą, bet ir mygtuko paspaudimu jį parsisiųsti į kompiuterį.


PLANAI
Renkame logo

Jau eina 7-ti metai kai gyvuoja šis projektukas. Patyrėme tiek daug. Išmokome taip pat. Per visą tą laiką keitėsi ne tik pačios pamokos ir jų atvaizdavimas bei mokymo ypatumai, bet ir tinklapis. Jo dizainas, struktūra ir žinoma LOGO. Taigi surinkau visus logo kurie buvo naudojami nuo seniausio iki dabartinio. Sakykit kuris buvo maloniausias akiai o gal geriausi prisiminimai besimokant iš tų metų kai jis buvo atvaizduotas? Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę. Kaip visada balsuojame tituliniame lange.

Konkurso prizai

Konkursas dar neprasidėjo o jus jau turite galimybę prabalsuoti už prizą. Kaip ir minėjau Bootstrap 4 sezone (o jus tai nubalsavote patys), kad ateinantis sezonas turės vieną bet geresni prizą nei buvo iki šiol. Taigi kokie prizai?.

 • 8GB USB atmintukas
 • 6 mygtukų žaidybinė pelytė
 • Ausinės su mikrofonu skirtos žaidimams

Kaip laimėti prizą paaiškės prasidėjus naujam sezonui arba prieš pat jam prasidedant. Sekite naujienas ir sužinosite kokios bus sąlygos.

Na o dabar keliaukite į titulinį lapą ir atiduokite balsą už prizą kurį norėtumėte laimėti. Balsuoti galima kartą į savaitę iš to paties įrenginio.

Laimėtojas aiškus ! Sveikinu visus kurie balsavote už USB atmintinę. Naujame sezone galėsite ją laimėti. Na o tie kurie balsavo už ausines ar pelytę nenusiminkite - vieną iš jų galėsite laimėti sekančiais metais. Šie prizai dar sugrįš.