KONKURSAS

Konkursas startavo. Taigi, kaip ir nubalsavote šių metų prizas bus 8GB mini flash atmintukas. Vienintelis klausimas kaip jį laimėti? Jums tereikia pasidalinti FB paskelbto konkurso žinute su hash'tag'u "#mokausiProgramuoti" (būkite tikri, kad dalinatės public, t.y. , kad visi matytų. Jei dalinsitės tik tarp draugų, aš posto nematysiu ir neužskaitysiu). Kaip visada sezono gale burtų keliu bus išrinktas nugalėtojas !

Nugalėtojas:                                          .Ką mokinsimės kitą sezoną?

Taigi kaip ir buvo minėta, jūs ir tik jūs nuspręsite ką mokinsimės kitą sezoną. Turi kalbą kurią labai norėtum išmokti ir pamatyti jos pamokas čia? Prabalsuok už ją! Tiesiog įrašyk pavadinimą programavimo kalbos kurią nori mokintis ir galbūt kitame sezone visi kartu mokinsimės tai ko tu trokšti !

— 2019.01.01
🎁 Gruodžio konkursas !

Labas! Ar esi naujokas tinklapių programavime? Dovanoju lietuvišką CSS knygą ! Atitarnavusi man ji guli ir dulkėja lentynoje. Noriu ją perleisti į geras rankas! Nori jos? Tau tereikia pamėgti facebook paskyrą ir užpildyti šią formą įrašant savo vardą ir pavardę (o tiksliau taip, kaip pasivadinę Facebooke) ir žodžius "Gruodžio Konkursas" . Per Kalėdas aš išrinksiu burtų keliu vieną laimingąjį kuris laimės. Taigi turite 24 dienas ! Konkursas baigsis Kūčių vakarą. Nugalėtojas yra:

Nugalėtojau prašau susisiekti su mumis per 3ligijus.lt FB paskyrą. Susitarsime kaip atsiųsime dovaną tau.

— 2018.12.01
Duoti ar gauti ?

Už savaitės prasideda Gruodis. Tai daugiausiai švenčių (kalbu apie tikras šventes) turintis mėnuo. Prasidės dovanų karas. Dovanosime jas ir gausime atgal. Tą progą man pasidarė smalsu sužinoti kokie žmonės jūs esat? Tie kurie labiau mėgsta dovanoti ar tie kurie labiau mėgsta gauti dovanas? Prabalsuokite čia .

— 2018.11.26
Gruodžio naujienos ☃

Šventės jau beveik ant nosies. Tuoj parduotuvės pradės mirgėti įvairiausiais šventiniais pasiūlymais. Mums ant galvų kris marios problemų ir galvos skausmų. Dėl dovanų, dėl to kur sutikti Naujus ir ką veikti per atostogas.
Taigi kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais visą Gruodžio mėnesį 3ligijus.lt išeis švenčių švęst. Paskutinė pamoka šiais metais bus Lapkričio gale. Sekanti pamoka bus jau po visų švenčių.

P.S. Visą Gruodžio mėnesį vyks šventinis konkursas. Apie jį sužinosite artimiausiu metu.

— 2018.11.02