KONKURSAS

Konkursas startavo. Taigi, kaip ir nubalsavote šių metų prizas bus 8GB mini flash atmintukas. Vienintelis klausimas kaip jį laimėti? Jums tereikia pasidalinti pakomentuoti FB paskelbto konkurso žinute su hash'tag'u "#mokausiProgramuoti" (būkite tikri, kad dalinatės public, t.y. , kad visi matytų. Jei dalinsitės tik tarp draugų, aš posto nematysiu ir neužskaitysiu). postą žodeliu NORIU. Kaip visada sezono gale (Birželio mėn) burtų keliu bus išrinktas nugalėtojas !

Nugalėtojas:                                          .Kokio prizo norite kitame sezone?

Sveiki geimeriai. Taip, geimeriai. Kreipiuosi į jus. Dauguma kas programuoja vis tiek pažaidžia vieną ar kitą žaidimą. Todėl nusprendžiau, kad kitą sezoną pralošiu jums vieną iš trijų prizų, tik, kad nežinau ko jus labiau norite, todėl leisiu jums patiems nubalsuoti. Atminkite, kad visi prizai bus skirti žaidimams kompiuteriu:

  • Kompiuterinės ausinės su mikrofonu
  • Kompiuterinė pelytė
  • Kompiuterinė klaviatūra

Kai bus aišku koks prizas lauks jūsų, atsiras kitas balsavimas kuriame nuspręsite vėl gi kokio tipo/firmos/stiliaus prizo norite (pvz jeigu bus pelytė, tai galėsite pasirinkti vieną iš 5 (žinoma visas matysite nuotraukose)). Taigi palikite savo balsą ir laimėkite !

— 2019.03.25
Išrinkta kito sezono programavimo kalba

Ilgą laiką jus balsavote už programavimo kalbą kurią mes mokinsimės kitame sezone ir štai mes turime rezultatus:
vieta su 4 balsais Java
vietą su 5 balsais dalinasi C# ir React.js
vieta atitenka Python kuri surinko net 9 balsus.

Likusios programavimo kalbos surinko po kiek mažiau balsų. Labai nemažai gavo tik po vieną. Viso balsuota buvo 58 kartus.

— 2019.03.19
Unboxing dovana !

Sveiki, taip gavosi, kad darydamas unboxinimą padariau ir "give away". Taigi, šią sav pasirodys unboxinimo video kuriame bus atiduotas prizas jums. Video kaip ir visus unboxinimus galėsite pamatyti 3ligijus.lt tinklapyje paspaudę mygtuką "Laisvalaikis".
DĖMESIO! Prizu pasinaudoti galės tik vienas žmogus. Taigu kuris bus pirmas tas ir gaus prizą.

Video jau pasirodė
— 2019.03.18
The Reaper

Pasirodo internete egzistuoja „būtybė“ vardu „Giltinė (angl. Reaper) kuri yra daug pavojingesnė nei apie ją kalbama ar galvojama. Reaper – yra interneto zombių tinklas (aka. botnet) kuris jungia šimtus tūkstančių ar net milijonus užkrėstų įrenginių.
Reaper yra išskirtinis tuo, kad naudoja „Lua“ programavimo variklį kuris yra labai lankstus. Sakykime vykdant ataką galima keisti naudojamus vektorius, atakuojamus taikinius ir net pačios atakos pobūdį. Taip pat išplėsti ir padidinti „Giltinės“ pajėgas staigiai, gausiai ir be didesnių vargų.
„Viceministras taip pat akcentavo, kad norint užtikrinti valstybės saugumą kibernetinėje erdvėje, itin svarbi sąjungininkų ir partnerių pagalba bei įsitraukimas. Dėl to Lietuva inicijavo kibernetinės gynybos pajėgų kūrimą Europos Sąjungos mastu, o šiais metais numatoma pradėti kurti pirmuosius technologinius ginklus, kurie padėtų apsiginti puolimo atveju.“
Patarimas, niekada įrenginiuose nepalikite prisijungimų pagal nutylėjimą (default) ir visada įrenginius atnaujinkite (update).

Visas straipsnis čia
— 2019.03.04