Planai    naujam    sezonui      

Sveiki, vasara prasidėjo ! Visi išeisime atostogų ir pamiršime mokslus bent kaip minimum trim mėnesiams. Taigi nusprendžiau pamąstyti koks gi likimas laukia šio projekto?


  Svarstau galimybę įdėti nuorodas kurių pagalba galėsite atsisiųsti ir pačias pamokas VIDEO pavidalu. Taip galėsite mokytis net neturėdami interneto.

  Sezono pabaigoje "Naujausia pamoka" vietoje bus pridėtas mygtukas kurio pagalba galėsite atsisiųsti į kompiuterį visus failus (kodą, nuotraukas ir užrašus) kurie buvo naudojami visą sezoną per pamokas.

  Galvoju visas naujas pamokas publikuoti tinklapyje, o Youtubeje jos bus viešai prieinamos tik kas 12'ą pamoką (išėjus naujai pamokai Youtubėje bus paviešintas video su perspėjimu (kaip anksčiau buvo FB grupėje) - taip visi vistiek bus informuoti). Visa tai tik dėl tinklapio lankomumo.

  Galvoju naujas pamokas publikuoti tik tinklapyje. Youtubeje jos bus viešai prieinamos tik sezonui pasibaigus (išėjus naujai pamokai Youtubėje bus paviešintas video su perspėjimu (kaip anksčiau buvo FB grupėje) - taip visi vistiek bus informuoti). Visa tai tik dėl tinklapio lankomumo.

  Žadu paleisti balsavimą kuriame nuspręsite kokį prizą norite laimėti. Pasirinkimas bus iš trijų variantų. Kokie jie? Sužinosite tik prasidėjus vasarai. Balsavimas trūks visą vasaros laikotarpį. Tikiuosi jūsų dalyvaujančių aktyviai. Prizas bus vienas, bet rimtesnis nei iki šiol.

  Vėliau paleisiu balsavimą dėl programavimo pamokų. Galėsite įrašyti savo norimą kalbą (taip, patys įrašysite o ne rinksitės iš galimų) kuri turėtų pasirodyti sekančiame sezone. Kuri kalba surinks daugiausiai balsų tą ir mokinsimės.

  Galvoju startuoti naują projektą kuriame būtų užduotys. Tai ką išmokstate čia, galėsite išbandyti naujame projekte. Ką manot?

  Padarysiu galimybę ne tik pamatyti pamokos kodą, bet ir mygtuko paspaudimu jį parsisiųsti į kompiuterį.


PLANAI

Vasaros atostogos

Vasara prasidėjo ! Pirmiausiai ir sveikinu su tuo. Vasaros metu mes visi atostogausim (na dauguma mūsų), todėl stengsiuosi praleisti kuo mažiau laiko prie kompiuterio. Aišku savo planus ir toliau plėsiu (žiūrėti viršuje), nes na juk reikia nors po truputį ruoštis naujam sezonui. Na o kol kas pailsėsiu nuo šio projektuko ir pašėlsiu. Taigi chebra, linkiu geresnės vasaros nei pernai, daugiau saulės, mažiau lietaus ir geros nuotaikos all the time !

Surink Lietuvą

Liepos 12 d. startuoja projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį.

Žemėlapį ir atskirus regionus su adresais kur galima įsigyti magnetukus galite atsisiusti čia.

— 2018.07.25
Vasaros reklama

Su komanda nusprendėme, kad vasaros metu galime nemokamai įdėti jūsų reklamą pas mus į tinklapį. Buvo užklausa FB paskyroje dėl to. Atsirado 6 suinteresuoti žmonės. Tačiau jeigu praleidote tą postą ir norite taip pat tai padaryti, užpildykite formą ir mes susitarsime visas smulkmenas.

— 2018.06.20
Konkurso prizai

Konkursas dar neprasidėjo o jus jau turite galimybę prabalsuoti už prizą. Kaip ir minėjau Bootstrap 4 sezone (o jus tai nubalsavote patys), kad ateinantis sezonas turės vieną bet geresni prizą nei buvo iki šiol. Taigi kokie prizai?.

  • 8GB USB atmintukas
  • 6 mygtukų žaidybinė pelytė
  • Ausinės su mikrofonu skirtos žaidimams

Kaip laimėti prizą paaiškės prasidėjus naujam sezonui arba prieš pat jam prasidedant. Sekite naujienas ir sužinosite kokios bus sąlygos.

Na o dabar keliaukite į titulinį lapą ir atiduokite balsą už prizą kurį norėtumėte laimėti. Balsuoti galima kartą į savaitę iš to paties įrenginio.

Laimėtojas aiškus ! Sveikinu visus kurie balsavote už USB atmintinę. Naujame sezone galėsite ją laimėti. Na o tie kurie balsavo už ausines ar pelytę nenusiminkite - vieną iš jų galėsite laimėti sekančiais metais. Šie prizai dar sugrįš.

— 2018.06.18