KONKURSAS

Štai ir pribrendo laikas konkursui. Projektas pajudėjo laikas judėti ir čia. Taigi, kaip ir nubalsavote šių metų prizas bus 8GB mini flash atmintukas. Vienintelis klausimas kaip jį laimėti? Jums tereikia pasidalinti FB paskelbto konkurso žinute su hash'tag'u "#mokausiProgramuoti" (būkite tikri, kad dalinatės public, t.y. , kad visi matytų. Jei dalinsitės tik tarp draugų, aš posto nematysiu ir neužskaitysiu). Kaip visada sezono gale burtų keliu bus išrinktas nugalėtojas !

Nugalėtojas:                                        .Gruodžio naujienos

Šventės jau beveik ant nosies. Tuoj parduotuvės pradės mirgėti įvairiausiais šventiniais pasiūlymais. Mums ant galvų kris marios problemų ir galvos skausmų. Dėl dovanų, dėl to kur sutikti Naujus ir ką veikti per atostogas.
Taigi kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais visą Gruodžio mėnesį 3ligijus.lt išeis švenčių švęst. Paskutinė pamoka šiais metais bus Lapkričio gale. Sekanti pamoka bus jau po visų švenčių.

P.S. Visą Gruodžio mėnesį vyks šventinis konkursas. Apie jį sužinosite artimiausiu metu.

— 2018.11.02
Vėl pasiekiamas

Taigi, po visų nuotykių, vasaros atostogų ir crazy pokyčių mano gyvenime aš vėl esu jūsų paslaugoms ! Iki sezono pabaigos esu pasiekiamas kaip ir visada per visus soc tinklus, email ir FB grupę. Taigi jeigu turi klausimų - kreipkis ! Bet prieš tai paskaityk čia.

— 2018.09.16
Kada prisijungėte?

Bežiūrėdamas į LOGO ir balsavimo rezultatus susimąsčiau. Buvo netgi penki balsai atiduoti už pirmąjį logo. Tai vat man ir kilo klausimas dabar: kiek laiko jus esate kartu su manimi? Nuo kurio sezono prisijungėte? Atiduokite savo balsą tituliniame lape. Labai įdomu pasižiūrėt kiek čia yra veteranų.

— 2018.10.03
Pirma pamoka - ATOM

Kadangi startuodami naują sezoną startuojame ir nauju code editoriumi, nusprendžiau įmesti kelis įdomesnius linkus susijusius su juo ir tai ko aš neparodžiau pirmoje pamokoje.

  • Pamokos - čia yra visa serija pamokų ką galima nuveikti su šiuo code editoriumi.
  • Išvaizda - čia tikrai rasite sau tinkamą išvaizdą, nes jų yra beveik 3,000.
  • Plėtiniai - čia yra virš 7,000 plėtinių kurie ATOM padarys tokių kokiu net nesvajojote. Galite jį pakeisti iš pagrindų !

PIRMA PAMOKA SPALIO 1ą DIENĄ

— 2018.06.24