Yra trys pagrindinės pozicijos. Pimoji "FrontEnd". Čia pagrindinės kalbos yra HTML5/CSS3/Javascript (nebūtinai). Frontendas yra būtent tinklapio kūrimas. HTML yra visa informacija ir tinklapio struktūra. Tai ką mato vartotojas. CSS tai dizainas. Javascript tinklapį daro lanksčiu. T.y. visokios iššokančios lentutės, išsiskleidžiantys meniu, suryšimai su FB, SKYPE ir panašiom paskyrom. Antroji pozicija yra "BackEnd". Čia pagrindinės kalbos yra PHP, MySQL(nebūtinai). Čia jau yra serverinė pusė. Kaip sakykim Javascript kodą apdoroja pati naršyklė, tai PHP apdoroja tik serveris, ir visas kodas yra nematomas vartotojui. PHP su MySQL leidžia tinklapį padaryti funkcionalų. Sakykim registracija, el. parduotuvės, apklausos ir panašiai. Na ir trečioji pozicija tai "FullStack". Tai yra abu anksčiau išvardinti dalykai viename. Kas liečia atlyginimus, tai jie kyla su kiekviena pozicija. T.y. pirmoji mažiau apmokama, antroji daugiau, o trečioji įvairiai. Kas liečia sunkumą tai pirmoji lengviausia, trečia sunkiausia. Nuo ko pradėti mokytis ? Kelias bus ilgas, bet lengvas. Jeigu mokysitės iš šio tinklapio tuomet: xHTML/CSS sezone aiškinu visus pradmenys. Nuo nulio. Todėl siūlau jį peržiūrėti. Suprasite pagrindus išmoksite sukurti paprastą svetainę. Tada pažiūrėkite Javascript sezoną. Išmoksite programavimo. O tik tada HTML5/CSS3, nes šiame sezone apžvelgiu naują sintaksę (tiksliau tagus) ir judu greičiau biški, todėl jei nebūsite mate tų dviejų sezonų, vargu ar pilnai suprasite ką mokau šiame.. Na o jeigu norite programuoti backend'ą, po xHTML/CSS eikite tiesiai prie PHP sezono.

Jeigu žmogus nėra absoliučiai prisilietęs prie programavimo lengviausiai turbūt būtų su šiuo dalyku susipažint FPS pagalba(tik susipažinti su programavimu, bet ne programuoti! (toliau galima pereiti prie pvz C++)), nes jo sintaksė yra pati paprasčiausia ir lengviausiai suprantama. Taip pat pakankamai lengva programavimo kalba yra Python.

Naujas sezonas prasideda kasmet tarp Rugsėjo ir Spalio mėnesių. Kiekviename sezone būna nauja programavimo kalba.

Pamokos kodas yra pateikiamas tik su naujausia pamoka ir jis randasi tituliniame (index) puslapyje. Juo galite naudotis iki tol kol pasirodys nauja pamoka su kuria kartu ateis ir naujas pamokos kodas.

Reklamą galima patalpinti dvejais būdais:

  1. Susimokant - ši galimybė dar svarstoma.
  2. Mainų procesu - tiesiog apsikeičiant sutartam laikui reklamomis. Mano reklama talpinama pas jus, jūsų pas mane.

Plačiau apie terminus ir kainas

Aukodamas savo brangų laiką supratau, kad nusileidau jūsų pageidavimams ir prašymams pernelyg smarkiai. Jūs tai pastebėje pradėjote reikalauti vis daugiau ir labiau lipti ant galvos. Paprastai už tokias konsultacijas imami pinigai ir tikrai ne maži. Aš tai dariau už dyką, tačiau nusprendžiau tai baikti. Nieko asmeniško, bet laikas yra pinigai. Tokia taisyklė galioja visame pasaulyje ir aš nebebūsiu išimtis. Kuriu pamokas, tobulinu šį projektą, bet už tai negaunu nieko. Manau mane suprasite. Jeigu turite klausimų susijusių su mano pamokomis ir ten parašytu kodu, padėsiu jums tikrai. Jeigu kreipiatės su savo asmeninėmis problemomis, iškarto pasakau - Google IT ! Na arba mokėkite už konsultacijų laiką.

Turite klausimų?

Išdėstykite savo mintis šioje formoje