Esu Eligijus Karčiauskas, Lietuvos pilietis. Beveik visą gyvenimą blaškiausi po pasaulį norėdamas atrasti save ir išbandžiau daug įvairių dalykų, tačiau, kaip bebūtų keista, visi keliai atvesdavo prie kompiuterio. Man draugai nuo seno kartodavo: „Susiimk ir mokykis tai, kas tau geriausiai pavyksta, ir nebesiblaškyk.“ Tuo metu pagalvodavau, kad galbūt jie teisūs, bet ir vėl imdavausi naujos veiklos. Galiausiai supratau, kad vienintelis dalykas, kurį aš tikrai moku ir sugebu padaryti be problemų, yra susijęs su kompiuteriais: jų tvarkymas, atnaujinimas, apsaugojimas (Software). Taip pat programavimas. Labai greitai įsisavinu su IT susijusias žinias, nuolat domiuosi IT naujovėmis, todėl galutinai ir nusprendžiau tobulintis IT ir programavimo srityje. Arčiausiai širdies yra web programavimas, dizainas, administravimas, tačiau neuždarau durų ir kitoms programavimo kalboms.

Esu draugiškas ir komunikabilus. Lengvai bendrauju ir sugebu įsiklausyti ir patylėti tada, kai reikia. Nauja aplinka ar nauji žmonės man ne kliūtis. Esu lengvai prisitaikantis. Mandagumas man nėra svetimas. Pasižymiu atsakingumu nesvarbu koks bebūtų darbas ir kaip rimtai į jį žiūrėtų kiti. Sąžiningas ne tik darbe, bet ir gyvenime. Greitai įsisavinu naujus dalykus, todėl greitai tobulėju. Jokių žalingų įpročių neturiu (išskyrus Coca Cola). Nors knygos neparašyčiau, bet anglų kalbą moku puikiai.

Kas liečia IT sritį, negaliu nei dienos (o tiksliau ryto) be naujienų portalų. Visada seku naujausias tendencijas ir dalinuosi jomis savo projekto facebook puslapyje. Nuolat mokausi ir tobulėju, nes man to reikia kaip deguonies. Tai yra mano aistra ir hobis. Galiu lengvai sukoduoti tinklapį ir nors teorijos turiu daug, vis dėl to praktinės patirties trūksta Javascript kalboje. Jūsų įmonė man būtų kaip vieta, kurioje aš galėčiau realizuoti save, daug greičiau kilti programavimo sferoje, o taip pat nešti naudą jums. Galiu dirbti tiek vienas, tiek komandoje. Esu pasiruošęs atiduoti save visą ir įgyvendinti jūsų projektus ir lūkesčius. Turiu du diplomus ir tris sertifikatus.